kerpe kerpeotel kerpediem butik otel

ULAŞIM

KerpeDiem RESTAURANT'A NASIL GELİNİR

İŞLETMEMİZİN  YAKIN BÖLGELERE MESAFELERİ

İstanbul’a 140 km

Ankara’ya 360 km

Kocaeli’ne 50 km. mesafededir.


Kerpe’ye İstanbul’dan özel araçla yola çıkanlar otoyolu tercih ederlerse, İzmit’i tünelleri geçip kent içine girmeden, arkadan dolaşarak Kandıra yol ayrımına gelecekler. Buradan gişelerden geçtikten sonra İzmit otogar çıkışından Kandıra istikametine dönüp Shell akaryakıt istasyonu üzerinden aynı konfor aynı güzellikle bu defa 3 şeritli yapılan Kandıra yoluyla tatlı meyili çıkıp hafif ve zevkli virajlar eşliğinde orman içinden geçerek Kandıra’ya ulaşacaklar. Kandıra merkezden 10 km sonra yine asfalt yine yemyeşil bu defa 2 şeritli yoldan bu şirin tatil mahallesine cetvel gibi dümdüz bir yolla gireceksiniz. Bu güzergah motosiklet sürücüleri içinde tozsuz topraksız temiz zeminli, Kerpe’ye zevkli, manzaralı bir yol vaad ediyor.


Kerpe’ye yaklaşırken sebze, meyva, yoğurt, peynir, tere, roka, kıvırcık, taze soğan, ıspanak, pazı, köy yumurtasının satıldığı tezgahlar, bahçe dekorları ve çiçek satıcıları uğrak noktalarınız olabilir. Kerpe, İstanbul’dan çıkanlar için 1 saat 50 dakikada, İzmit’ten 35 dakikada ulaşabilecekleri mesafede bulunuyor. Hafta sonları günübirlik piknik yapmaya gelenler, yazlıklarında hafta sonu geçirmek isteyenlerin fazla oluşu nedeniyle güzergah boyunca araç konvoylarına rastlanıyor. Sürücülerin acemi ve yavaş seyreden araçlara karşı sabırlı ve dikkatli olmaları gerekiyor.


ÖZEL ARAÇ İSTANBUL’dan ULAŞIM

Kerpe’ye en kolay ulaşım TEM otoyolu üzerinden sağlanıyor.

TEM otoyolundan Kandıra gişelerinden çıktından sonra sağa Kandıra istikametine dönülüyor. Kandıra yoluna girdikten sonra yaklaşık 50 km. düz devam ediyor ve Kerpe’ye ulaşıyorsunuz.

Kerpe, İstanbul arası yaklaşık 2 saat sürmektedir.


ÖZEL ARAÇ İLE ANKARA’dan ULAŞIM

Kerpe’ye en kolay ulaşım TEM otoyolu üzerinden sağlanıyor.

TEM otoyolundan Kandıra gişelerinden çıktından sonra sola Kandıra istikametine dönülüyor. Kandıra yoluna girdikten sonra yaklaşık 50 km. düz devam ediyor ve Kerpe’ye ulaşıyorsunuz.

Kerpe, Ankara arası yaklaşık 5 saat sürmektedir.

Alternatif olarak Kerpe’ye sahil yolundan da ulaşabilirsiniz.


OTOBÜSLER İLE ULAŞIM

İstanbul’dan, Metro(Gürkan) Turizm ve Etap Seyahat ile Kandıra’ya geliniyor; Kandıra’dan ise minibüslerle Kerpe’ye ulaşıyorsunuz.

Ankara’dan, İzmit’e gelmekte olan firmalar ile İzmit-Kocaeli Otobüs Terminaline geliyorsunuz, otobüs terminalinde indikten sonra Kandıra otobüsleri ile Kandıra’ya ulaşıyorsunuz. Kandıra’dan ise minibüs ile Kerpe’ye varıyorsunuz.


HAVA YOLUYLA ULAŞIM

Sabiha Gökçen Havaalanı Kerpe’ye 110 km. uzaklıkta, yaklaşık 1,5 saat’lik mesafededir.


kerpediem kerpe otel kerpediem butik otel

Kerpe Köyünün güneye bakan tarafında berrak ve sakin denizinin kıyısı boyunca uzanan bir eğlenme, dinlenme ve lezzet mekanıdır.

Manzarası, özel müzikleri ve hoş ışıkları ile popüler, sabahın erken saatlerinden gece 02:00 ye kadar hizmet veren taptaze balıkların sunulduğu Balık Restaurantından çeşitlli yiyecek ve içeceklerin plaja kadar servis edildiği Cafesine Şezlong ve şemsiyelerinden deniz araçlarına tertemiz tuvaletlerinden soyunma kabinlerine ve oldukça uygun fiyatlarına varıncaya kadar bütün bir günü dileğince geçirebilmek amacıyla tasarlanmış bir kere yaşayanların devamlı geldikleri tutku uyandıran minik bir Beach Club...

Yaz sezonunda full menü hizmet veren Kerpe Diem Sezon haricinde de kapalı alana sahip muhteşem manzaralı ve sıcacık Balık Restaurantında bireysel veya grup misafirlerini ağırlamaktadır.

Kerpe Kahvaltı, Kerpe Balık, Kerpe Eğlence , Kerpe Cafe-Garden Bar, Kerpe Restaurant denince akla gelen ilk adres; Kerpe Diem Restaurant

kerpediem kerpe otel kerpediem butik otel

KerpeDiem Restaurant-Kerpe.Tüm Hakları Saklıdır.Bu Site KerpeRehberi.com Tarafından Desteklenmektedir.

KerpeRehberi kerpe kerpediem butik otel