kerpe kerpeotel kerpediem butik otel

KERPEDİEM

Kerpe Köyünün güneye bakan tarafında berrak ve sakin denizinin kıyısı boyunca uzanan bir eğlenme, dinlenme ve lezzet mekanıdır. Manzarası, özel müzikleri ve hoş ışıkları ile popüler, sabahın erken saatlerinden gece 02:00 ye kadar hizmet veren taptaze balıkların sunulduğu Balık Restaurantından çeşitlli yiyecek ve içeceklerin plaja kadar servis edildiği Cafesine Şezlong ve şemsiyelerinden deniz araçlarına tertemiz tuvaletlerinden soyunma kabinlerine ve oldukça uygun fiyatlarına varıncaya kadar bütün bir günü dileğince geçirebilmek amacıyla tasarlanmış bir kere yaşayanların devamlı geldikleri tutku uyandıran minik bir Beach Club...

Yaz sezonunda full menü hizmet veren Kerpe Diem Sezon haricinde de kapalı alana sahip muhteşem manzaralı ve sıcacık Balık Restaurantında bireysel veya grup misafirlerini ağırlamaktadır.

Kerpe Diem İsmi Nereden Gelmektedir?

Sertan & Meral Acar Açıklıyor.

Kerpe Diem adı kerpenin bu cennet köşesine çok yakıştığını düşündüğümüz "Carpe Diem" Felsefi deyişinden esinlenilmiştir.

Carpe Diem" Günü yaşa","Anı Yakala" anlamını taşıyan ilk olarak romalı şair" Horace" tarafından "Odes" Adlı kitabından kullanılan latince bir deyiş ve bir yaşam felsefesidir.Odes'te yazıldığı biçimi ile: "Carpe Diem quam minimum credula postero"(bugünü iyi yaşa bir sonrakine güvenme)

Robin Williams'ın öğretmen rolünü oynadığı Ölü Ozanlar derneği adlı filmin özüde CarpeDiem'dir ve öğretmen öğrencilerine Şöyle der;"Eğer Can kulağı ile dinlerseniz onların size fısıldadığı şeyi duyabilirsiniz: "Carpe... Carpe Diem"

günü yaşayın çocuklar, hayatınızı sıradan hale getirmeyin.

Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle

Sertan & Meral Acar

kerpediem kerpe otel kerpediem butik otel

Kerpe Köyünün güneye bakan tarafında berrak ve sakin denizinin kıyısı boyunca uzanan bir eğlenme, dinlenme ve lezzet mekanıdır.

Manzarası, özel müzikleri ve hoş ışıkları ile popüler, sabahın erken saatlerinden gece 02:00 ye kadar hizmet veren taptaze balıkların sunulduğu Balık Restaurantından çeşitlli yiyecek ve içeceklerin plaja kadar servis edildiği Cafesine Şezlong ve şemsiyelerinden deniz araçlarına tertemiz tuvaletlerinden soyunma kabinlerine ve oldukça uygun fiyatlarına varıncaya kadar bütün bir günü dileğince geçirebilmek amacıyla tasarlanmış bir kere yaşayanların devamlı geldikleri tutku uyandıran minik bir Beach Club...

Yaz sezonunda full menü hizmet veren Kerpe Diem Sezon haricinde de kapalı alana sahip muhteşem manzaralı ve sıcacık Balık Restaurantında bireysel veya grup misafirlerini ağırlamaktadır.

Kerpe Kahvaltı, Kerpe Balık, Kerpe Eğlence , Kerpe Cafe-Garden Bar, Kerpe Restaurant denince akla gelen ilk adres; Kerpe Diem Restaurant

kerpediem kerpe otel kerpediem butik otel

KerpeDiem Restaurant-Kerpe.Tüm Hakları Saklıdır.Bu Site KerpeRehberi.com Tarafından Desteklenmektedir.

KerpeRehberi kerpe kerpediem butik otel